....Muzika je přece skvělá, když se ale dobře dělá. Pamatuj, že v tomto domu vše potřebné najdeš k tomu. (Neslibujeme zázraky, jen dobrý nákup a dobré rady).

O nás

O nás

30. června 2006 v 15:54
Počátky činnosti sahají do roku 1985, kdy bylo v rámci předrevolučního uvolňování poměrů povoleno Národním výborem v Rakovníku ladění klavírů. Opravdovým začátkem byl ale spíše rok 1990, kdy firma začala působit jako opravna hudebních nástrojů a soukromá hudební škola v pronajatých prostorách.
V roce 1994 byl otevřen nový obchod s hudebními nástroji již ve vlastní budově a škola rozšířena. Někteří její bývalí absolventi z té doby dnes již vystudovali konzervatoře, hrají amatérsky i profesionálně v různých hudebních formacích, nebo vyučují hudbu. K nejznámějším patří např. Michaela Waldhauserová, Tomáš Liška , Monika Růžková , nebo Martina Štillerová. Činnost firmy byla vždy spojena s různými kulurními počiny, mezi něž patří například založení Rakovnického komorního orchestru nebo dětské Křivoklátské kapely. Tyto soubory provedly desítky vystoupení v Praze, Německu, Holandsku a v Itálii.
V současné době patří k aktivitám kromě obchodu a služeb pro hudebníky pořádání soutěží ve zpěvu "Slavík" a zastupování vokální skupiny Magnet (viz. "odkazy").
V roce 2005 došlo k přestěhování do větších prostor v Podsedicích, kde probíhala rekonstrukce přízemí a obchod byl provizorně umístěn v patře. Větší aktivity v této době byly zaměřeny spíše na studiové práce, které kromě několika demo nahrávek pro kapely přinesly i výsledky v podobě tří nahrávek pro rozhlas (viz. "novinové články").
Od 26.července 2006 je otevřena hlavní prodejna v Litoměřicích, neboť umístění podsedické prodejny není příliš výhodné a hlavně jsme chtěli vyhovět přání litoměřických muzikantů, aby měli v dosahu prodejnu, kde bude k dostání vše potřebné za dobré ceny, servis a odborné poradenství. Prodejnu v Podsedicích chceme však přesto zachovat a bude kromě základních věcí více zaměřena na akustické klavíry. Současně zde bude opravárenská dílna, hudební ministudio a kancelář.
 
 

Reklama